Beste jeugdspelers en ouders,

Hierbij publiceren wij de teamindeling voor het seizoen 2017 - 2018.

 

Selectie 1 & 2    
     
Dames   Heren
1.       Nicole de Lugt   Martijn Werkman
2.       Ilse Snitselaar   Thomas den Ouden
3.       Sonja van Blijderveen   Michel Verstegen
4.       Anna Struik   Sander van Cappellen
5.       Lotte Allaart   Niels van Golberdinge
6.       Bianca Koole   Gerjan van den Hoorn
7.       Jorieneke van Klaveren   Joost van den Brink
8.       Corine Trefffers    
9.       Emily van den Top    
10.   Soraya Boer    
11.   Lisa van Blijderveen    
     
3e:    
     
Dames   Heren
1.       + Afvallende dame selectie 1/2   Maarten van Diemen
2.       Franca Werkman   Geert Peters
3.       Anita Foeken   Hans van Ravenswaaij
4.       Thirza Kaldeway   Giel Kuit
5.       Bianca ten Böhmer   Roeland Verwaal
6.          Rick Goes
     
4e:    
     
Dames   Heren
1.       Ria Brandsma   Arnold Hendrikse
2.       Fieny Laamers   Dik van de Haar
3.       Anda Mourits   Johan Mourits
4.       Yvonne Rietberg   Bert Rietberg
5.       Suzanne van Blijderveen   Arjen van der Meer
6.       Vevina van Boeyen   Leo van Oostende
    Ronald Klaassen
MW1: (alleen zaal)    
     
Dames   Heren
1.       Trudis van de Haar   Patrick van de Haar
2.       Judith van Holland   Kenny van de Haar
3.       Samantha Berends   Davy Berends
4.       Esther van Cappellen   Jorim Bekkers
5.       Saskia Bekkers   Rutger Stoel
6.       Elseline Grobben   Maikel Berends
     
MW2: (alleen zaal)    
     
Dames   Heren
1.       Ruth Melgers   Dick Kraaij
2.       Bianca van den Brink   Rinus de Bondt
3.       Marieke Westerterp   Wim van Blijderveen
4.       Renate van der Laan   Rene Ravenhorst
5.       Bernadette van Veldhuizen   Olaf Ritman
6.          Michel van Golberdinge
7.          Marijn ten Brinke
     
MW3: (veld en zaal)    
     
Dames   Heren
1.       Fiona Nunes Vas   Rene Ingrassia
2.       Chantal Nunes Vas   Harald Post
3.       Miranda Wachter   Arsene te Beek
4.       Brenda Kroesbergen   Klaas Luiting
5.       Anja Quartel    
     
A1    
     
Dames   Heren
1.    Julia v/d Heuvel   Martijn Grobben
2.    Yvon Veenhuizen   Reijer Groeneveld
3.    Manouk Rietberg   Wieger Treffers
4.    Wietske de Bondt   Aron Vermeulen
5.    Zoë Weber   Ardin Ros
     
A2    
     
Dames   Heren
1.   Cathelijn Derks   Yoran van Veldhuizen
2.   Ivette v/d Brink   Julian Ros
3.   Tessa Mekke   Jochem Roseboom
4.   Sophie van Veen   Ruben den Ouden
5.   Eva van Blijderveen   Jeroen Meijer
     
A3    
     
Dames    
1.   Laura Butselaar   Jakko-Jan van Ek
2.   Celine Kalderway   Rik Hakvoort
3.   Allia de Rooij   Huib v/d Heuvel
4.   Anne v/d Mheen   Ruben van Harn
5.   Lynn van Kleij   Joey van Hal
B1            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
        1 Adam Rebecca
        2 Budding Lisanne
        3 Buuren, van Jet
        4 Eimers Lonneke
        5 Graveland Anna
        6 Koesveld, van Judith
        7 Mheen, van de Lisa
        8 Velthuizen, van Nikita
        9 Voshart Michelle
        10 Wooning Joanne
             
             
C1            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Meer, van der Hugo   1 Golberdinge, van Lara
2 Ros Maarten   2 Jagersma Elvira
3 Urlings Bart   3 Post Ieme
4 Veenhuizen Daan   4 Urlings Loes
5 Vermeulen Boaz   5 Zandsteeg Femke
             
C2            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Espelo, van Tom   1 Adam Hadassa
2 Evendijk Job   2 Groeneveld Eliana
3 Smidt Jesse   3 Koesveld, van Eline
        4 Top, van den Alysha
        5 Veldhuizen, van Lotte
        6 Voshart Rachel
        7 Wilholt Sanya
             
D1            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Budding Jorris   1 Passchier Willemijn
2 Eijgenraam Levi   2 Post Diede
3 Grobben Yarno   3 Reedijk Rosalie
4 Ritman Julian   4 Treffers Rinette
5 Walhout Martijn   5 Westerterp Lisa
             
D2            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Espelo, van Luuk   1 Boekhorst Yara
2 Klaassen Robbert   2 Ingrassia Zoë
3 Ros Corné   3 Kleijnendorst Bente
4 Vogd Lars   4 Meer, van der Paula
        5 Wachter Danique
             
D3            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Snaterse Juda   1 Berg, van den Joëlle
2 Valkenburg Joël   2 Brink, van den Noëlle
        3 Heusden, van Jetske
        4 Jong, de Karlijn
        5 Kleijer Melanie
        6 Pol, van der Sofie
        7 Velde, van der Sofie
E1            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Brinke, ten Ruben   1 Brandsma Lynn
2 Mahler Orlando   2 Meijer Fiene
        3 Passchier Johanneke
E2            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Kleijendorst Roan   1 Budding Anoek
2 Reedijk Christaan   2 Jochemsen Isabelle
        3 Walhout  Vera
E3            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Steenbeek Jurian   1 Boekhorst Kyra
2 Velde, van der Jort   2 Looijen Lianne
        3 Veldhuizen, van Quinty
F1            
Heren Achternaam Voornaam   Dames Achternaam Voornaam
1 Haan, de Immanuel   1 Brandsma Jill
2 Hulshuis Sjoerd   2 Heij Felien
3 Jagersma Jelmer   3 Huisstede Nikki
4 Duuren, van Gilead   4 Timmerman Adanya
        5 Westerterp Anna

 

Trainers

Team Trainers Coaches
A1 Mathijs den Ouden, Thomas den Ouden, Nicole de Lugt Mathijs den Ouden, Thomas den Ouden, Nicole de Lugt
A2 Sonja van Blijderveen en Maikel Berends Sonja van Blijderveen en Maikel Berends
A3 Vacature Vacature
B1 Annereinou Dijkstra en Gerjan van den Hoorn Annereinou Dijkstra en Gerjan van den Hoorn
C1 Saskia Bekkers en Lisa van Blijderveen Saskia Bekkers en Lisa van Blijderveen
C2 Corine Treffers, Emily van den Top en Mark Smidt Corine Treffers, Emily van den Top en Mark Smidt
D1 Erik Eijgenraam en Lotte Allaart Erik Eijgenraam en Lotte Allaart
D2 Michel Verstegen en Miranda Wachter Michel Verstegen en Miranda Wachter
D3 Ardin Ros & Soraya Boer Joost van den Brink & Soraya Boer
E1 Wietske de Bondt en José Prins Wietske de Bondt en José Prins
E2 Jolanda van Golberdinge en Lara van Golberdinge Riko Budding en Anna Struik
E3

Joshua Steenbeek, Ruben den Ouden en Jochem Roseboom

Joshua Steenbeek, Ruben den Ouden en Jochem Roseboom
F1 Manouk Rietberg, Tsila Timmerman, Elvira Jagersma en Julian Ritman Manouk Rietberg, Tsila Timmerman, (Elvira Jagersma en Julian Ritman)
Kangoeroes

Patrick van de Haar, Trudis van de Haar,
Samantha Berends, Elseline Grobben en Maikel Berends

Patrick van de Haar, Trudis van de Haar, Samantha Berends,
Elseline Grobben en Maikel Berends

 

kuit

20161213 Hakvoort ICT Sponsorbord 200x65 3 600 x 195 3

martin ter stege

ACV Logo 003

korfbalshop

vriendenloterij1

 

Ga naar boven