Welkom bij CKV Reehorst 45

 

“Een gezellige club voor de hele familie, voor jong en oud:

Persoonlijk, plezier  en prestatie”

 


uitslag gcauitslag gca 1Het is inmiddels alweer 2019 maar wat zijn er in 2018 ook mooie momenten geweest voor onze club. Zo was er de Grote Clubactie; inmiddels een jaarlijks terugkerend onderdeel waarmee de vereniging een mooi extraatje kan verdienen voor de clubkas. En half december was het zover: de cheque van de totale opbrengst viel op de deurmat.

De actie heeft de club een totale opbrengst van maar liefst 1.430,70 euro opgeleverd! Geweldig hoe jullie allemaal hebben meegedaan. Toch wil ik twee leden van onze club speciaal vermelden. Het gaat om twee spelers uit de E1: Jurian Steenbeek en Jesse de Lange. Zij hebben met hun lotenboekjes samen het indrukwekkende aantal van 81 loten verkocht: GEWELDIG! Binnenkort komt er een verrassing jullie kant op want dit moet natuurlijk beloond worden. Voor jullie allemaal een goed korfbaljaar gewenst waarin we samen de club groot kunnen maken. Ik hoop dat de vereniging bij de volgende Clubactie weer op jullie steun mag rekenen.

Met hartelijke groet, Yvonne Rietberg

uitslag gca 2

privacy

Verjaardagen

Korfbal Competitie Overzicht | verjaardagen1920veld Verjaardagen

Er zijn geen verjaardagen gevonden.

Komende activiteiten

Geen evenementen

energiebreed logo

Klik hier en kijk wat onze sponsors te bieden heeft

korfbalshop

 bravenboer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezoekers teller

Vandaag347
Gisteren548
Deze week895
Deze maand11662
Totaal396357

Wie is er online

2
Online

dinsdag 23 juli 2019 17:21
Ga naar boven