Welkom bij CKV Reehorst 45

 

“Een gezellige club voor de hele familie, voor jong en oud:

Persoonlijk, plezier  en prestatie”

 

astridPrachtig bedrag voor onze club

Op 1 oktober ging bij onze vereniging de Grote Clubactie van start. Twee maanden lang hebben de leden en de GCA-commissie hard gewerkt om voor onze vereniging een mooi bedrag bij elkaar te sparen. Nou, we mogen wel zeggen dat dat gelukt is! Het bedrag dat wij, door mee te doen aan de Grote Clubactie, binnenkort mogen toevoegen aan onze verenigingskas bedraagt maar liefst:

€ 1.966,00

Wat een prachtige prestatie! Daar mogen we als vereniging supertrots op zijn!

Alle leden hebben recht op een compliment, maar vooral de jeugdleden hebben erg hun best gedaan. Daar zijn we iedereen dan ook erg dankbaar voor. Maar vier leden verdienen een extra vermelding. Zij zijn intussen ook al in het zonnetje gezet tijdens een feestelijke aangelegenheid in de sporthal.
Het zijn:


Anouk Budding (31 loten verkocht)GCA2016 2017
Jorris Budding (33 loten verkocht)
Lara van Golberdinge (39 loten verkocht)
En dan onze kampioen:
Julian Ritman met 67 verkochte loten!!
Zij hebben voor hun inspanningen een leuk presentje gekregen.

Er zijn ook nog kinderen die 20 of meer loten verkocht hebben. Dat is al echt heel veel! Zij ontvangen binnenkort per e mail een formulier met kortingsbonnen voor enkele pretparken, Schiphol Behind the Scenes en voor de Masita-webshop (sportartikelen).

Hiermee is de actie tot een einde gekomen. Nogmaals hartelijk dank allemaal!

Wij wensen iedereen een mooie kerstperiode, een knallend uiteinde en een gelukkig en sportief 2017!

De GCA-commissie,
Jantina den Ouden, Yvonne Rietberg, Ilse Snitselaar en Astrid Snitselaar

kickstart 2018

flessenactie kantine 2018

bowlen

Verjaardagen

oktober
20 Johanneke (D1)
23 Hetty ()

Komende activiteiten

vrijdag 09 november 19:00 - 22:00
Bowlen

 

kuit

20161213 Hakvoort ICT Sponsorbord 200x65 3 600 x 195 3

martin ter stege

ACV Logo 003

korfbalshop

vriendenloterij1

 bravenboer

Bezoekers teller

Vandaag90
Gisteren319
Deze week1181
Deze maand6309
Totaal269608

Wie is er online

1
Online

donderdag 18 oktober 2018 07:33
Ga naar boven